Przygotowania do Sylwestra w Fortnite

​Sylwester już wkrótce, więc Epic Games przygotowuje graczy do tego dnia. Na powtórkach z gier można dojrzeć kulę dyskotekową, która ma być jednym z elementów wydarzenia sylwestrowego. Na razie nie wiemy jednak, co dokładnie przygotuje amerykańskie studio w ten wyjątkowy dzień. Na pewno będzie ciekawie.

Tradycja sylwestrowych eventów w Fortnite: Battle Royale jest dość skromna, gdyż została zapoczątkowana dopiero przed rokiem. Wówczas w roli głównej wystąpiła kula dyskotekowa, która obracała się i tworzyła efekty specjalne, jak między innymi podniebny napis "2019". Nie obyło się bez tradycyjnych fajerwerków. Wiele wskazuje na to, że w tym roku Epic Games rozbuduje tę koncepcję i będzie jeszcze ciekawiej. Dlaczego tak można stwierdzić?

Reklama

Otóż z roku na rok wydarzenia rozwijają się w dużym tempie. Jest to już nierozłączny element Fortnite’a, który każdorazowo przyciąga setki tysięcy graczy do obserwacji eventu. Ostatni taki epizod pobił jednak wszelkie rekordy. "Czarną dziurę" - bo tak się nazywało wydarzenie obserwowało aż 1,7 miliona graczy. Był to absolutny rekord w historii gier video. Teraz ciężko będzie pobić ten rekord z uwagi na to, że wiele osób wyrusza na różne bale sylwestrowe, ale nie oznacza to, że będzie mniej interesująco.

Jak na razie Epic Games nie ujawniło szczegółów Sylwestra na serwerach Fortnite. Na powtórkach rozgrywek graczy można już jednak dostrzec sylwestrową kulę, znaną z ubiegłorocznej "imprezy". Zwiastuje to duże przygotowania do 31 grudnia. Ciężko stwierdzić, co będzie tematem przewodnim wydarzenia.

W ostatnim okresie Epic Games nawiązało współpracę z Disneyem przy okazji premiery dziewiątej części sagi Star Wars, więc być może motywy z Gwiezdnych Wojen będą wykorzystane jako motyw przewodni Sylwestra. Byłoby to z pewnością coś, co zainteresuje wiele milionów graczy z uwagi na popularność produkcji z Luke’iem Skywalkerem w głównej roli.

Dowiedz się więcej na temat: Epic Games

Reklama

Najlepsze tematy