Prop Hunt oraz Gun Game dodane na stałe do Call of Duty: WWII

Podobała Wam się zabawa w chowanego? Tęskniliście za debiutującym w zimowym wydarzeniu Gun Game? Sledgehammer nareszcie wysłuchało waszych opinii.

Do zakładki polecanych trybów trafiło dwóch faworytów, którzy w przeszłości cieszyli się ogromnym sukcesem, zarówno w WWII jak i poprzednich odsłonach Call of Duty.

Reklama

Zgodnie z ostatnią zapowiedzią Sledgehammer Games na Twitterze, dodatkowymi trybami będziemy mogli się cieszyć prawdopodobnie do premiery kolejnego Black Opsa i jeszcze dłużej.

Ci z kolei, którzy ominęli okazję, by zagrać w oba tryby, zachęcamy do powrotu. Gun Game nie powinien być większym zaskoczeniem dla fanów Call of Duty czy Counter Strike’a.

Ósemka graczy na jednej mapie, każdy ma do dyspozycji losową broń. Jeżeli uda się kogoś zabić, przechodzimy na kolejnym poziom i dostajemy nową zabawkę. Rang broni jest 18, a żeby wygrać, trzeba zabić z każdej z nich.

Prop Hunt święci sukcesy już od Modern Warfare Remastered. Gracze zostają standardowo podzieleni na dwie drużyny. Jedna z nich chowa się po mapie, a druga ich szuka.

Cała sztuka polega na tym, że chowający się po lokacji gracze zostają zamienieni w losowe przedmioty. Możesz zostać drzewem, lampką, a nawet działem artylerii.

Tomasz Alicki

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: WWII

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama