Premier Nowej Zelandii gościnnie pojawiła się na Twitchu

​Świat gier wideo po raz kolejny zetknął się z rzeczywistością. Widzowie popularnego streamera Broxha, mieli okazję porozmawiać z premier Nowej Zelandii. Jacinda Ardern pojawiła się na jednej z jego niedawnych transmisji.

Broxh to jedno z najnowszych odkryć społeczności Twitcha. 28-letni ojciec i gracz na swoich niewielkich streamach zajmował się rzeźbą w drewnie. Któregoś dnia na subreddicie r/LivestreamFail pojawił się jego sympatyczny klip, gdzie przekonuje ludzi, że streamuje dla przyjemności i widzowie nie muszą wydawać na niego żadnych pieniędzy. Szczerość Broxha błyskawicznie kupiła wielu fanów, a kilka miesięcy później streamer ma na swoim koncie ponad milion obserwujących.

Reklama

Jak się niedawno okazało, zyskał sobie zainteresowanie nie tylko graczy, ale również nowozelandzkiego rządu. W trakcie swojej wizyty w Rotorua, północnej części wyspy, w warsztacie Broxha zawitała premier Nowej Zelandii, Jacinda Ardern.

Głównym powodem jej wizyty na streamie było oczywiście zajęcie Broxha, który zajmuje się rzeźbieniem w drewnie według lokalnej sztuki Maori. Podczas swojej rozmowy z 28-letnim twórcą miała nawet okazję dołożyć drobną cegiełkę do jego najnowszego projektu.

Widzowie na Twitchu obserwowali z kolei, jak Jacinda Ardern próbuje nadążyć nad pędzącymi przez czat wiadomościami. Poznała kilka nowych emotikon, a najbardziej zaskoczył ją akt, że swoją oddzielną grafikę na Twitchu ma kubełek z KFC.

Dowiedz się więcej na temat: Jacinda Ardern

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje