Porażka PRIDE z Team Nemiga

PRIDE uległo Teamowi Nemiga 16:12 w meczu grupy C turnieju CSGO.NET Cup 1.

Pierwsza połowa mapy Mirage w wykonaniu Polaków delikatnie mówiąc nie była dobra. Zawodnicy PRIDE uchodzili jednak za faworytów pojedynku z Białorusinami.

Pierwsza runda pistoletowa została wygrana przez Polaków. Jednak druga odsłona, force-buy Białorusinów był już udany dla rywali naszej ekipy. Cała pierwsza połowa była słaba dla drużyny "minise’a", gdyż zdobyli oni zaledwie cztery rundy.

Po zamianie stron polscy zawodnicy zaczęli odrabiać straty. Co prawda przegrali pistoletówkę na otwarcie, lecz kolejne rundy padały łupem polskiej ekipy. Białoruscy zawodnicy nie wypuścili jednak zwycięstwa z rąk.

PRIDE próbowało odwrócić losy spotkania, lecz tego dnia ekipa Nemiga była zbyt mocna. Mecz zakończył się zwycięstwem białoruskiej drużyny 16:12.