Polski gracz SCII przedłużył umowę z Team Liquid

​Polski zawodnik StarCrafta II - Grzegorz "MaNa" Komincz podpisał nowy kontrakt ze słynnym Teamem Liquid. 25-letni zawodnik od kilku lat znajduje się w czołówce najlepszych graczy na świecie.

Polak reprezentuje holenderską organizację Team Liquid od 2014 r. Wcześniej reprezentował niemieckie mousesports. Do Liquid trafił dokładnie 21 lutego 2014 roku. Od tego czasu zapisał na swoim koncie kilka bardzo dobrych rezultatów. Do takich należą z pewnością: drugie miejsce podczas WCS Season 3/Premier 2015 czy WCS Austin 2018. Takie sukcesy sprawiły, że Team Liquid nadal chce współpracować z Polakiem.

Reklama

Sam "MaNa" poinformował za pomocą konta na Twitterze, że jego przygoda z Teamem Liquid będzie kontynuowana. Komincz nie poinformował, na jaki okres została przedłużona nowa umowa, lecz dodał, że jest bardzo szczęśliwy, iż może kontynuować swoją przygodę profesjonalnego zawodnika esportowego właśnie w barwach Team Liquid.

Przypomnijmy, że Liquid jest jedną z największych organizacji esportowych na świecie. "Klub" posiada wiele dywizji esportowych w takich tytułach jak chociażby Fortnite. CS:GO czy właśnie StarCraft II. Dywizja Counter-Strike’a uchodzi aktualnie za najlepszą na świecie wśród wszystkich drużyn.

Miejmy nadzieję, że "MaNa" w kolejnych występach w barwach Teamu Liquid będzie odnotowywał kolejne sukcesy, co przełoży się na jeszcze większą popularność StarCrafta i całego esportu w naszym kraju.

Dowiedz się więcej na temat: Team Liquid

Reklama

Najlepsze tematy