Pojawiły się naklejki na majora

​StarLadder Berlin major zbliża się wielkimi krokami. Z tego tytułu Valve w nocy z wtorku na środę czasu polskiego wypuściło naklejki drużyn i zawodników.

Pojawienie się naklejek z logiem drużyn oraz autografami graczy to nieodłączny element każdego turnieju rangi major. Gracze mogą w ten sposób zebrać interesujący przedmiot w grze, który mogą rozdysponować na kilka sposobów. Naklejki można przykleić na bronie, sprzedać za realne pieniądze na Steamie, a także wziąć nimi udział w Pick'EM Challenge, czyli typowaniu swoich faworytów w poszczególnych fazach zmagań.

Reklama

Major od StarLaddera zbliża się wielkimi krokami, gdyż pierwsze mecze zostaną rozegrane 23 sierpnia. Na kilka dni przed startem rozgrywek pojawiły się zatem stickery odwołujące się do wspomnianych rozgrywek. Paczki lub poszczególne naklejki można zakupić na rynku Steam. Głównym odbiorcą przedmiotów będą jednak osoby, które wykupią Berlin 2019 Viewer Pass.

Warto odnotować, że naklejki, jak i sam viewer pass to również wpływy dla zawodników. Mianowicie połowa dochodów z tychże elementów trafi w ręce graczy wstępujących podczas wspomnianego turnieju.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL