Plotki sugerują, że następną odsłonę Call of Duty robi Sledgehammer

​Treyarch dopiero zaczyna się rozkręcać ze swoim Black Ops Cold War, a po branży krążą już plotki dotyczące kolejnego Call of Duty. Wygląda na to, że za następną odsłonę jest odpowiedzialne Sledgehammer.

Black Ops Cold War na rynku jest dopiero nieco ponad miesiąc. Od tego czasu doczekaliśmy się połączenia z Modern Warfare i Warzone oraz debiutu pierwszego sezonu. Do gry trafiły nowe bronie, gameplay zaczyna coraz bardziej przekonywać weteranów, a odpowiedzią na największe problemy zdaje się być nadchodzący League Play. Mimo długo wyczekiwanych rozwiązań na horyzoncie niektórych fanów wciąż zastanawia fakt, które studio zajmuje się aktualnie tworzeniem kolejnej odsłony Call of Duty.

Reklama

Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi znany leaker Call of Duty, Tom Henderson. Od lat zdradza faktem ważne decyzje podejmowane przez deweloperów oraz Activision i tym razem nie jest inaczej. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się ostatnio, że League Play pojawi się jeszcze w pierwszym kwartale 2021 roku. Teraz postanowił zaadresować temat kolejnego CoD-a.

W oparciu o swoje źródła oraz znane do tej pory publiczne informacje wydedukował, że następną odsłonę Call of Duty powinien robić Sledgehammer. Za pomocą krótkiej grafiki przedstawił cały proces rozwoju CoD-a przez ostatnie lata, a później szczegółowo rozwinął ten temat podczas swojego streama. Jak sam przyznał, nie jest to informacja prosto z konkretnego źródła tylko wnioski wyciągnięte ze wszystkich zdobytych przez niego plotek.

Wcześniejsze doniesienia dotyczące Sledgehammer nie należały niestety do najbardziej pozytywnych. Właśnie to studio miało jeszcze w 2020 pracować nad Black Ops Cold War razem z Raven Software, które przejęło z ich rąk Treyarch.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama