Perkz i Caps po raz kolejny zmieniają role

​Stało się to, czego kilka miesięcy temu domagało się wielu miłośników europejskiego League of Legends. G2 Esports oficjalnie potwierdziło powrót do składu z 2019 roku, co oznacza, że Caps znów został midlanerem.

Chociaż nikt nie odbierze G2 dominującego finału przeciwko Fnatic, a większość zawodników europejskich mistrzów zaprezentowała się bardzo dobrze, o Capsie na ADC wciąż trwały dyskusje. Niektórzy eksperci jasno dawali do zrozumienia, że mimo kilku dobrych gier Kog’Mawem, Caps nie ma za sobą zbyt dobrego sezonu. Najwyraźniej do podobnych wniosków doszła sama drużyna.

Reklama

Trener G2 Esports, Fabian "GrabbZ" Lohmann poinformował bowiem na Twitterze o powrocie do składu z 2019 roku, z Capsem na midzie i Perkzem w roli ADC. W swoim stylu skomentował również, że dwóch najlepszych ADC i midlanerów w jednej drużynie przyprawia go o ból głowy.

Większość widzów LEC prawdopodobnie uzna ten pomysł za jedyną słuszną decyzję. G2 pobawiło się przez jeden sezon, mogą teraz wypominać reszcie stawki, że są w stanie wygrać sezon nawet z midlanerem na bocie, ale ostatecznie wracają do tego składu, który na Worldsy 2019 jechał jako jeden z faworytów.

Skoro prawdopodobnie znamy już oficjalny skład G2 Esports na resztę sezonu, pozostaje już tylko pytanie, czy od pierwszego dnia letniego splitu zobaczymy drużynę, którą pamiętamy z zeszłego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Riot Games

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje