"Pashabiceps" zapowiada powrót na scenę

​Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników CS:GO na świecie - Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski ogłosił, że będzie wracał do profesjonalnego grania, w celu utworzenia własnej drużyny. Nie znamy jednak szczegółów projektu "pashy".

Jarząbkowski jest wolnym zawodnikiem oficjalnie od 13 lutego. Od tego czasu próbował swoich sił w różnych eliminacjach do wielkich turniejów. Wówczas swoje mecze rozgrywał pod roboczą nazwą drużyny - Youngsters. Jednym z jego kolegów z zespołu był Filip "NEO" Kubski. Youngsters mocno zahamowało, gdy "NEO" odszedł do FaZe Clanu.

Reklama

Od tego czasu "pasha" był głównie streamerem na platformie Twitch.tv. Tam oczywiście nie rozstawał się z CS:GO i ze sceną, gdyż rozgrywał mecze w ramach Faceit Pro League, gdzie występują najlepsi zawodnicy globu.

Jednak wczoraj na Twitterze Polak opublikował bardzo ciekawą informację. Napisał w niej, że nadszedł czas, by stworzyć nową drużynę. Jednak nie wiemy jak na razie, kto miałby być w jej składzie. Kilka tygodni temu Jarząbkowski wrzucił pozornie żartobliwą wiadomość na swojego Twittera, w której napisał, że wraz ze Szwedem Christopherem "GeT_RiGhT" Alesundem szukają trzech graczy do utworzenia drużyny.

Oficjalna informacja o zakładaniu własnej drużyny odbiła się szerokim echem. Wśród komentujących znalazł się Epitácio "TACO" de Melo - gracz brazylijskiego MiBR-u, który prywatnie jest bardzo dobrym znajomym Jarząbkowskiego.

Nie znamy niestety szczegółów przedsięwzięcia z udziałem "pashyBicepsa". Gdy projekt ruszy, z pewnością wiele osób ze świata CS:GO będzie się temu przyglądało, bowiem Polak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Counter-Strike’a. 


Dowiedz się więcej na temat: pashaBiceps

Reklama

Najlepsze tematy