pashabiceps i Snax znów razem

​Wielu polskich fanów Counter-Strike'a: Global Offensive wciąż tęskni za legendarnym składem Virtus.pro, który w przeszłości traktowany był wręcz jako dobro narodowe. Niedługo kibice otrzymają namiastkę tych czasów, gdyż w turnieju duetów organizowanego przez GG League ramię w ramię staną Jarosław "pashabiceps" Jarząbkowski i Janusz "Snax" Pogorzelski.

Polskie Virtus.pro przez wiele lat cieszyło oko fanów. Ówczesna formacja "Niedźwiedzi" na dobre pokazała się wśród czołówki w 2014 roku, wygrywając majora w Katowicach. Później natomiast przyszedł czas wielu miesięcy licznych sukcesów, dzięki którym moda na CS:GO w Polsce rozkwitła na dobre. W 2017 czas hossy nagle się jednak skończył, co pociągnęło za sobą ostateczny rozpad "Złotej Piątki".

Reklama

Pod koniec stycznia nastąpi kolejny mały powrót do starych, dobrych czasów. Mianowicie jeden z duetów nadchodzącego turnieju x-kom Dell 2 versus 2 Showdown stworzą "pashabiceps" oraz "Snax".

Panowie znają się bardzo dobrze, grając łącznie ze sobą prawie 4,5 roku. Wiadomość o połączeniu sił obu esportowców wywołała spore poruszenie w środowisku. Satysfakcji z osiągnięcia porozumienia z Jarząbkowskim nie ukrywali również sami organizatorzy.

Sytuacja ma się o tyle ciekawie, że wiele wskazywało na dość chłodne pożegnanie obu panów. Takie przypuszczenia można wysnuć na podstawie słów, jakie na początku 2019 roku w wywiadzie dla Cybersportu powiedział Jarząbkowski.

"Gdybym wiedział, jak to wszystko będzie wyglądało po zmianie TaZa, to nie pozwoliłbym na zmiany, zostawiając trójkę ja, Neo i TaZ. Reszta z kolei byłaby wolna i mogłaby robić, co chce, natomiast my poszlibyśmy dalej" - stwierdził 32-latek.

Turniej od GG League odbędzie się w dniach 30-31 stycznia. Do rywalizacji przystąpi osiem par. Sześć z nich zostanie zaproszonych przez organizatorów. Jedno miejsce zarezerwowano także dla żeńskiego duetu, natomiast ostatniego slota przejmie zespół z kwalifikacji. Łącznie do wygrania jest 50 tysięcy dolarów.


Dowiedz się więcej na temat: pashaBiceps | snax

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje