Pacman nie spodziewał się utraty pozycji w OpTic Gaming

​Rostermania w Call of Duty trwa w najlepsze. Pojawiają się również kolejne przykłady nieprofesjonalnego traktowania swoich zawodników przez organizacje.

Temat komunikacji pomiędzy graczami w Call of Duty powraca ostatnio coraz częściej, ze względu na rosnącą liczbę zmian w składach CDL. Na początku maja mieliśmy do czynienia z sytuacją z Gunlessem, do którego przestała się odzywać reszta drużyny, kiedy podjęli decyzję odsunięcia go od głównego składu.

Reklama

Teraz równie nieprofesjonalna sytuacja powraca w OpTic Gaming. Wymieniony na Chino JKap nie wspominał co prawda o żadnych tego typu praktykach, ale o kulisach swojego odejścia od ekipy z Los Angeles opowiedział ostatnio Pacman.

Zdaniem byłego trenera OGLA, nikt nie dał mu wcześniej do zrozumienia, że jego pozycja jest zagrożona. Na chwilę przed ostatnim turniejem dostał wiadomość od Muddawga w sprawie odbycia krótkiej rozmowy, w której został poinformowany, że organizacja postanowiła pójść w nieco innym kierunku i zdjąć go z pozycji trenera drużyny.

Chociaż nie trudno uwierzyć w brak stanowczej komunikacji pomiędzy General Managerem a trenerem OpTic Gaming, wyniki mówiły same za siebie. OGLA zajmuje teraz co prawda siódme miejsce w tabeli i udało im się dotrzeć do finału ostatniego turnieju CDL Florida, ale do tego momentu byli uważani za jedną z najgorszych drużyn w lidze.

Dowiedz się więcej na temat: OpTic Gaming

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje