Overwatch z nową mapą i filmem animowanym

​Blizzard przybył na targi gamescom z kilkoma nowościami, koncentrując się w tym roku na sieciowej strzelance Overwatch. Opublikowano kolejny krótkometrażowy film animowany i ujawniono następną mapę, która trafi na serwery - Pusan.

Nie da się ukryć, że postawienie na koreańską tematykę wydaje się być ukłonem w stronę azjatyckich graczy, którzy stanowią bardzo ważną część społeczności Overwatch. Pusan będzie kolejną opcją w trybie Kontroli. Do przejęcia i utrzymania przygotowano trzy punkty: świątynię, śródmieściem oraz bazę MEKA.

Reklama

"Odnajdźcie wewnętrzny spokój w sanktuarium otoczonym starożytną świątynią, pięknymi ogrodami oraz historyczną architekturą. Walczcie w tętniącym życiem centrum miasta, ścierając się w otoczeniu kafejek internetowych, barów karaoke oraz ultraszybkich pociągów. Ostatecznie udowodnijcie swoją wartość w bazie robotów MEKA, w której trenują najlepsi obrońcy Korei Południowej, tacy jak D.Va" - czytamy w opisie.

Nowa mapa jest już dostępna na publicznych serwerach testowych, wyłącznie na PC. Nie jest obecnie jasne, kiedy pojawi się na pozostałych platformach sprzętowych: PS4 i Xbox One.

Jeśli o D.Vie mowa, to najnowsza animowana krótkometrażówka jest poświęcona właśnie tej postaci. Oglądamy postać w domowych pieleszach, zajmującą się swoim robotem, a także podczas potyczki z wrogiem. Trudne sprawy! Jest nawet fatalny polski dubbing.

Na koniec najważniejsza informacja związana z Overwatch: LEGO szykuje specjalne zestawy klocków, przygotowane oczywiście na licencji popularnej strzelanki. Więcej szczegółów wkrótce.

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Najlepsze tematy