Operator GROM zostanie udostępniony w "Call of Duty: Warzone"? Petycja polskich fanów trafiła do Infinity Ward

​Polscy fani "Call of Duty: Warzone" stworzyli petycję prosząc Infinity Ward o dodanie przedstawiciela jednostki GROM. Okazuje się, że petycja dotarła do samego szefa studia odpowiedzialnego za battle royala.

"Call of Duty: Warzone" cieszy się niemałą popularnością również wśród polskich graczy i części z nich najwyraźniej brakuje w darmowym battle royale rodzimej jednostki specjalnej GROM.

Reklama

Polska społeczność "Call of Duty" jakiś czas temu stworzyła petycję prosząc o dodanie wspomnianego operatora do produkcji Infinity Ward i jak się okazuje petycja dotarła bezpośrednio do deweloperów odpowiedzialnych za projekt.

W oświadczeniu Daniel Duplaga przyznał, że wprawdzie krakowski oddział Infinity Ward nie zajmuje się kwestiami marketingowymi i nie może udzielić w tym zakresie żadnych oficjalnych detali, ale petycja znana jest już szefowi studia i postarają się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby weszła ona w życie.

Oczywiście czy tak się rzeczywiście stanie zależy od najważniejszych osób decyzyjnych, aczkolwiek miło, że prośba fanów dotarła gdzieś tam na górę i być może będzie w przyszłości rozpatrywana.

Fajnie byłoby zobaczyć polski GROM w tytule pokroju Warzone. Aktualnie pod petycją podpisało się przeszło 10 tysięcy osób, więc do docelowych 20 tysięcy brakuje już niewiele. Co ciekawe autorzy Warzone usunęli w ostatnim czasie tryb klasyczny, co spotkało się z negatywną reakcją graczy.

Wariant "BR Classic" przypominał Playerunknown's Battlegrounds i zwyczajnie przypadł ludziom do gustu, aczkolwiek usuwał on znaczną część elementów losowości, a ponadto brakowało charakterystycznego dla gry Gułagu, w którym walczyliśmy z przeciwnikiem o powrót do rozgrywki.

Ponadto na start nie dostawaliśmy pistoletu, tylko klasycznie dla battle royale zaczynaliśmy z gołymi pięściami szukając ekwipunku rozsianego po mapie. Istnieje szansa, że tryb klasyczny powróci w przyszłości, ale raczej nie należy oczekiwać jego ponownego dodania teraz.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje