Olaf wraca do Teamfight Tactics

​Przyszedł czas na kolejne nowości ze świata Teamfight Tactics. Razem z nadchodzącą aktualizacją 4.5 do gry powróci kilka zapomnianych już przez wielu fanów TFT postaci. Jak się niedawno okazało, wśród nich jest również Olaf.

Riot Games przyzwyczaiło już fanów społeczność Teamfight Tactics do jednej, dużej aktualizacji w środku każdego setu. Niektóre traity znikają wtedy z gry, następuje rotacja postaci, a meta przechodzi istną rewolucję. Ten moment w czwartym secie ma nastąpić 21 stycznia, kiedy to światło dzienne ujrzy update 4.5.

Reklama

Przez ostatnie tygodnie na Twitterze TFT pojawiały się drobne teasery prezentujące nowe i powracające postaci oraz synergie, jakie zobaczymy w grze pod koniec stycznia. Najnowszą informacją opublikowaną na social mediach gry jest powrót Olafa. Wcześniej należąca do traitów Glacial Berserker postać z powrotem trafi na pole bitwy w aktualizacji 4.5.

Olaf teraz będzie należał do rodzajów Slayer i Dragonsoul. Chociaż oficjalnie jego statystyki, koszt, a nawet sama umiejętność nie zostały ujawnione, bazując na dotychczasowych przeciekach, możemy stwierdzić, że szykuje się on na wyjątkowo silną postać. Lifesteal ze Slayera i dodatkowa prędkość ataku oraz spell power z Dragonsoula brzmi na mocne połączenie.

Mortdog w jednej ze swoich wypowiedzi wspomniał tylko, że Olaf po raz kolejny będzie wyposażony w cleave, czyli możliwość zadawania obrażeń na większym obszarze. Faktyczną siłę Olafa poznamy oczywiście dopiero wtedy, kiedy wreszcie położymy swoje ręce na aktualizacji 4.5. Nawet jeśli postać szykuje się do zdominowania mety, fani drugiego setu powinni być już na to w pełni przygotowani.

Dowiedz się więcej na temat: Teamfight Tactics

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama