Ogłoszono pierwsze wydarzenie Twitch Rivals w 2019 roku

​Nikt chyba nie myślał, że Twitch Rivals w przyszłym roku zniknie z głównej platformy streamingowej. Zapowiadają się spore zmiany, bowiem w połowie stycznia popularne rozgrywki zagoszczą na Summoner’s Rift.

Twitch Rivals od samego początku zasłynął jako wydarzenie, gdzie fani mogą oglądać, jak ich ulubieni streamerzy rywalizują ze sobą o pokaźne sumy. Wygląda na to, że w tej kwestii nic się nie zmieni.

Reklama

Pierwszy turniej 2019 roku został zapowiedziany na 15 stycznia. 16 drużyn złożonych z czołowych streamerów, byłych profesjonalnych graczy i zawodników Akademii zmierzy się ze sobą w walce o 75 tysięcy dolarów. Turniej został rozłożony na cztery dni i potrwa aż do 23 stycznia, kiedy to odbędą się dwa najważniejsze spotkania.

Riot Games pokazał w tym roku, że można do League of Legends przyciągnąć tonę ludzi. I nie chodzi tutaj nawet o same Mistrzostwa Świata czy regionalne finały, ale nawet impreza All Stars, która skupiła się bardziej na czerpaniu przyjemności z gry i interakcji pomiędzy profesjonalnymi graczami. Oby 2019 rok okazał się dla League of Legends nawet lepszy niż ten, który mamy już za sobą.

Dowiedz się więcej na temat: Twitch Rivals

Reklama

Najlepsze tematy