Nowy przedmiot w Fortnite

​Do świata Fortnite’a dołączył kolejny przedmiot, za pomocą którego można unieszkodliwić rywala. Jest nim tak zwany Nalot, czyli granat wywołujący posiłki. Takiego rodzaju broni nie było jeszcze w tej rozgrywce battle royale.

We wtorek na serwery wkroczyła aktualizacja oznaczona symbolem 9.30. Największą zmianą w nowej łatce jest kolejny granat. Nalot - bo taką ma oficjalną nazwę jest nowym rodzajem broni. Gracz, który rzuci nim w kierunku swojego rywala, automatycznie uruchamia wystrzały kilkusekundowe z powietrza, bombardujące przeciwnika. Jest to zupełna nowość w produkcji od Epic Games. W sumie pojawi się aż 20 rakiet, które spadną w okolice lokalizacji naszego konkurenta.

Reklama

Jak na razie nie wiadomo, jakie będą reakcje środowiska graczy Fortnite na nowy dodatek. Jest to całkiem nowy i bardzo ciekawy pomysł na ubogacenie rozgrywki. W najbliższych godzinach powinniśmy się przekonać, jak bardzo skuteczna jest to broń oraz w jakich sytuacjach najlepiej jej używać. Można się już teraz spodziewać, że zmieni ona mechanikę gry.

Ponadto w nowej aktualizacji pojawiły się takie tryby okresowe jak: Podtsępne Tłumniki (solo), Potężne Wybuchy (oddziały) czy Na Bogato w parach. Na pewno wtorkową aktualizację można zaliczyć do jednej z większych na przestrzeni ostatnich tygodni. Przez ostatnie dni trwał urlop w amerykańskim oddziale Epic Games, więc "Epiccy"  z pewnością naładowali akumulatory i mają głowy pełne nowych pomysłów.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje