Nowe zjawiska przyrodnicze w Fortnite?

​Po tym, jak nastąpiły wstrząsy na mapie Fortnite: Battle Royale, w plikach gry pojawiły się wskazówki, co do tego, jak dalej potoczy się fabuła siódmego sezonu rozgrywki. Czym twórcy zaskoczą graczy?

Każdy sezon w Fortnite: Battle Royale obfituje w niespodzianki dla społeczności skupionej wokół tytułu. W przeszłości doświadczaliśmy startu rakiety, który skutkował zmianami na mapie czy tocząca się fioletowa wielka kostka. Tym razem gracze doświadczyli wstrząsów w różnych lokalizacjach, co było wytłumaczone trzęsieniem ziemi. Jednak to zjawisko będzie miało swoje następstwa.

Reklama

Zagorzali fani produkcji od Epic Games poświęcili czas na to, by odszukać informacji ukrytych w plikach gry. To, czego się doszukali może zaskakiwać wielu. Następstwem trzęsienia ziemi ma być pożar, dużo dymu, ziemia ma się osuwać i na koniec śnieg obecny na połowie mapy ma zamienić się w pył, który opadnie.

Warto jednak pamiętać, że to są jedynie spekulacje od graczy, którzy znaleźli takie treści w plikach gry. Niewykluczone, że studio Epic Games celowo mógł zostawić tego typu treści, by wprowadzić w błąd społeczność i sprawić niespodziankę kolejnymi wydarzeniami.

Natomiast wielokrotnie tego typu informacje miały swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, więc wydaje się, że taki scenariusz na zakończenie siódmego sezonu jest bardzo prawdopodobny. Efekty powinny być widoczne na mapie wraz z przyszłymi aktualizacjami.

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy