New York Excelsior nawiązał współpracę z T-Mobile

Drużyna grająca w Overwatch League – New York Excelsior ogłosiła, że nowym jej sponsorem została niemiecka sieć telefonii komórkowej T-Mobile. To kolejna współpraca marki z drużyną w Overwatch.

T-Mobile jest już znanym sponsorem drużyn grających w Overwatch League. W ubiegłym roku niemiecki koncern był sponsorem ekipy Houston Outlaws. Ponadto potentat telefoniczny był również sponsorem całej Overwatch League, która osiągnęła ogromną popularność na scenie esportowej za Oceanem. Teraz T-Mobile poczyniło kolejny krok we współpracy ze środowiskiem.

Reklama

Nową sponsorowaną organizacją esportową przez T-Mobile zostanie New York Excelsior. Jak zapewnia szef działu partnerstwa nowojorskiej drużyny - Kai Mathey współpraca z niemieckim koncernem będzie przebiegała na wielu płaszczyznach. Nie zdradza jednak szczegółów dotyczących sponsoringu New York Excelsior. Patrząc jednak na to, ze poprzednie epizody T-Mobile w Overwatch League były zadowalające, można przewidywać, że i tym razem tak będzie.

Kolejny sezon ligi Overwatcha rozpoczyna się już niebawem, bo 14 lutego. Rozgrywki są podzielone na Atlantic Division oraz Pacific Division. W obu dywizjach gra po dziesięć drużyn. 

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: New York Excelsior

Reklama

Najlepsze tematy