Neeko trafiła już na oficjalnego serwery League of Legends

​Nowa postać przetrwała już swoje pierwsze testy, przeżyła również okres spędzony na serwerach testowych. Teraz przyszedł czas na oficjalne wprowadzenie do gry Neeko.

Dostaliśmy postać, która może sporo namieszać na polu walki w waszych kolejnych meczach. Najbardziej interesującą umiejętnością Neeko jest jej pasywka, która pozwala zamienić się w dowolną postać z danego meczu. Możemy więc zarówno udawać niewinnego, bezbronnego supporta z naszej drużyny, jak i próbować zjednoczyć się z rywalem, przebierając się za którąś z ich postaci.

Reklama

Reszta umiejętności Neeko gwarantuje jej potężny burst damage. Q pozwala zadawać duże obrażenia kilku przeciwnikom jednocześnie, W gwarantuje odrobinę mobilności, a E i R są doskonałymi umiejętnościami z crowd control. Co więcej, aktualnie Neeko wygląda na postać, która może zaskoczyć nas na kilku różnych pozycjach.

Z testów oglądanych na transmisjach streamerów czy profesjonalnych graczy wynikało, że nowy bohater będzie zazwyczaj pojawiał się w dżungli lub środkowej alei. Niektóre z jej umiejętności sugerowały jednak również możliwość towarzyszenia naszemu ADC.

Chwilę pewnie poczekamy zanim wszyscy gracze ustosunkują się do użyteczności Neeko, jednak na razie koncepcja intryguje i pozwoli wrócić do gry niektórym weteranom wyczekującym kolejnego sezonu. 

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama