Nadeshot zapowiada drużynę 100 Thieves z CS:GO

​Czyżby miała nastąpić próba numer dwa?

Informacja pochodzi prosto z najnowszego vloga Nadeshota, założyciela 100 Thieves. Chociaż głównym przedmiotem tego wideo był kapitał zebrany ostatnio przez organizację w wysokości 35 milionów dolarów, Matt przy okazji wspomniał również o przyszłości 100 Thieves z nieco innej perspektywy.

Reklama

Nie padły oczywiście żadne konkrety. Jeżeli okazałoby się to prawdą, 100 Thieves wybrało sobie całkiem dobry moment na powrót do sceny Counter Strike’a. Niedawno dowiedzieliśmy się bowiem, że OpTic Gaming zostało wykupione przez Immortals, właściciela MIBR, co oznacza całą drużynę szukającą nowego domu. Co więcej, kilka dni temu Astralis ogłosiło również swoje rozstanie z marką RFRSH, a na rynku krąży wielu free agentów w postaci Kioshimy czy Flushy, którzy czekają na powrót do rywalizacji.

Powrót jednego z większych sukcesów ostatnich lat w świecie esportu do Counter Strike’a może okazać się bardzo ekscytującym wydarzeniem. 100 Thieves ma w czym przebierać. Nie ulega również wątpliwości, że dysponują pieniędzmi, o jakich nie śniło się wielu zaangażowanym już w tę scenę drużynom. Jeżeli miałaby to być poważna próba wejścia w CS-a, możemy doczekać się kolejnego FaZe Clanu.

Dowiedz się więcej na temat: 100 Thieves

Reklama

Najlepsze tematy