NA LCS, Tydzień 7: Team Liquid vs 100 Thieves

​Długo musieliśmy czekać na ten tydzień. Pojedynek drużyn zajmujących pierwsze miejsce wreszcie nadszedł. Stany Zjednoczone dorobiły się samotnego lidera.

Początek meczu TL - 100T zapowiadał, że organizacji Nadeshota wreszcie uda się wygrać jakiś mecz przeciwko Liquid. Xmithie drugi poziom wbijał w okolicy czwartej minuty, wszystko szło po myśli 100 Thieves.

Szybko okazało się jednak, że nawet taki początek nie wystarczy, żeby zgasić Team Liquid. Drużyna Doublelifta jedną walką na Baronie wróciła z czterech tysięcy straty w złocie.

Echo Fox zalicza udany tydzień, utrzymując się na drugim miejscu w lidze, zaraz obok 100 Thieves. C9 kontynuuje swój wieli powrót, wygrywając czwarty mecz z rzędu. Środek tabeli jest teraz miejscem druzyn, których sukcesu nikt się nie spodziewał. FlyQuest kontynuuje solidną formę, a serię zwycięstw OpTic udało się przerwać dopiero Clutch, aż po pięciu wygranych spotkaniach.

Coraz gorzej wyglądają natomiast szanse na playoffy dla TSM. Chociaż zakończyli ten tydzień z wynikiem 1-1, w nadchodzących tygodniach czekają ich jeszcze mecze przeciwko Team Liquid, 100 Thieves i OpTic. Ich aktualny rekord 6-8 zwiastuje trudny okres dla drużyny i walkę do samego końca.

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends