Manchester City z kolejnym zawodnikiem FIFY

​Manchester City powiększył swoją esportową sekcję. Klub zakontraktował bowiem drugiego zawodnika FIFY.

FIFA to gra komputerowa, w której sportowe kluby szczególnie upatrzyły sobie szansę na rozwijanie u siebie esportowych dywizji. Coraz więcej klubów decyduje się bowiem na zakontraktowanie swojego zawodnika. Trend zauważalny jest również w Polsce, gdyż w zasadzie każdy klub Ekstraklasy posiada swojego wirtualnego przedstawiciela. Ma to związek z rozgrywkami Ekstraklasa Games.

Reklama

W esportowych graczy FIFY inwestują także wielkie marki. Jedną z nich jest Manchester City, które posiada w swoich szeregach dwóch reprezentantów. Pierwszym z nich to Shauun "Shellzz" Springette. Gracz dołączył do mistrzów Anglii w piłkę nożną w grudniu 2018 roku.

Klub zdecydował się jednak powiększyć swoją esportową sekcję. Kolejnym zawodnikiem FIFY w "MC" został Ryan Pessoa. 21-latek prowadzi swoją karierę od 2017 roku. W zeszłym sezonie Pessoe sklasyfikowano na 17 miejscu w światowym rankingu graczy na x-Boxa. Nowy członek Manchesteru jest bardzo dumny z podpisania kontraktu, zapowiadając, że postara się grać w barwach pracodawcy jak najlepiej.

Dowiedz się więcej na temat: FIFA 20

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje