Łuk Wybuchowy z Fortnite’a zostanie osłabiony?

​Jedną z kontrowersyjnych broni w standardowych trybach rozgrywki jest Łuk Wybuchowy. Gracze mają wątpliwość, czy ten przedmiot powinien być aż tak mocny. Być może Epic Games w najbliższej przyszłości zdecyduje się na jego korektę.

O tym, że bronie w Fortnite: Battle Royale bywają niekiedy nie najlepiej zbalansowane, wiemy już od dłuższego czasu. Wielokrotnie bywały sytuacje, w których gracze narzekali na różne rodzaje przedmiotów. Wśród najbardziej znanych przykładów jest wyrzutnia naprowadzających rakiet, z którą zmagali się gracze na całym świecie. Według wielu zgodnych opinii, była to zbyt mocna broń i znalezienie jej na mapie dawało bardzo dużą przewagę nad innymi graczami. Epic Games posłuchało się tych opinii i po pewnym czasie usunięto przedmiot z gry.

Reklama

Historia w pewnym stopniu powtarza się. Znów jedna z broni znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem jest to Łuk Wybuchowy. Kolejna broń powodująca eksplozje powoduje sporo kontrowersji wśród graczy tytułu od Epic Games. Krok w stronę poprawy broni już wykonało amerykańskie studio, osłabiając Łuk w trybie Naparzanka.

To jednak nie jest to, czego w pełni potrzebują gracze. Wymagają od "Epickich" twórców znacznych modyfikacji w standardowych trybach gry. Zainteresowanie osłabianiem broni to na pewno bardzo dobry zwiastun. Łuk powoduje, że w dość łatwy sposób można zadać rywalowi bardzo dużą ilość obrażeń bez dużych szans na obronienie się.

Kiedy doczekamy się modyfikacjach w sile rażenia Łuku Wybuchowego? Tego nie wiemy, można jednak przewidywać, że nastąpi to w ciągu kilku najbliższych tygodni. Epic Games niejednokrotnie podkreślało, że komfort graczy jest najważniejszy dla tej firmy.

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy