LA Gladiators prawdopodobnie wykupi miejsce w LCS Echo Fox

​Dyskusji wokół Echo Fox ciąg dalszy. Niedługo po tym jak zostaliśmy poinformowani, że organizacja planuje pożegnać się z amerykańską sceną League of Legends, dowiedzieliśmy się również o cenie ich slota oraz potencjalnym kupcy.

Jak poinformował dzisiaj na Twitterze Riot Games, Echo Fox złożyło wniosek o sprzedaż swojego slota w LCS nowemu nabywcy. Ma to być ostateczne zamknięcie tematu własności organizacji oraz tego, kto stoi na jej czele. Po serii kontrowersji, jakie ostatnio krążyły w Echo Fox, wygląda to na chęć zamknięcia dosyć nieprzyjemnego rozdziału ich historii.

Reklama

Niedługo później, z ratunkiem dla spragnionych zaspokojenia swojej ciekawości fanów esportu przyszedł nie kto inny jak Jacob Wolf, redaktor ESPN. Znany w branży esportowej dziennikarz donosi, że według jego źródeł, slot Echo Fox ma powędrować do Kroenke Sports & Entertainment za 30,25 miliona dolarów.

Firma Kroenke Sports & Entertainment dla fanów esportu będzie znana jako właściciel Los Angeles Gladiators lub Sentinels, a miłośnicy sportów tradycyjnych na pewno kojarzą co najmniej jedną z ich innych drużyn, Arsenal, Denver Nuggets lub Colorado Avalanche. Co więcej, są oni również odpowiedzialni za Sentinels, wcześniej znane jako Phoenix1 Esports.

Gdyby doniesienia Wolfa po raz kolejny okazały się prawdą, oznaczałoby to powrót kolejnej znanej organizacji do świata LCS. Jeszcze niedawno informowaliśmy o zakupie OpTic Gaming przez Immortals oraz przejęciu slota Clutch przez Dignitas, a teraz patrzymy, jak swoją drogą do League of Legends znalazła nowa marka Phoenix1 Esports.

Dowiedz się więcej na temat: LCS Echo Fox

Reklama

Najlepsze tematy