Krótkim wideo Blizzard rozpoczął dyskusje o kolejnym bohaterze Overwatch

​Materiał opublikowany w weekend na oficjalnym Twitterze Overwatcha, zachęcił społeczność do zaangażowania w nowe teorie dotyczące następnej postaci w popularnym FPS-ie.

Jesteśmy aktualnie w dosyć wyjątkowej sytuacji, bowiem nikt tak naprawdę nie jest pewny, jakie są plany Blizzarda względem kolejnej postaci. Chociaż standardowo po społeczności krążyły różne plotki, nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Ostatni post na Twitterze co prawda wciąż nie daje fanom żadnej pewności, ale na pewno poruszył nieco subredditem.

Reklama

Wszystko przez 25-sekundowy materiał na @PlayOverwatch. Wideo, które zapowiada się na standardowy Developer Update zostaje dosłownie wciągnięte przez czarną dziurę. Jeff znika z ekranu, wszystko zostaje wchłonięte, a w miejscu uśmiechniętego Kaplana pojawiają się różne równania matematyczne.

Jak zapewne możecie się domyślać, Reddit wziął się do roboty i zaczął łączyć kropki. Pierwszą teorią jest postać związana z grawitacją lub fizyką. Może nawet nowa umiejętność w postaci czarnej dziury? Pomysł mocno kwestionuje jednak obecność Zaryi w grze.

Znacznie ciekawiej brzmi druga możliwość, Sigma. Imię krążące od jakiegoś czasu po społeczności Overwatcha teraz zdaje się bardzo mocno pasować do przedstawionych na Twitterze okoliczności. Jakby nie patrzeć, 18 litera greckiego alfabetu jest nieodłączą częścią fizyki cząstek elementarnych.

Przy okazji przypominamy również, że już 26 lipca rozpoczyna się czwarty etap Overwatch League.

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Najlepsze tematy