Kolejny piłkarz przeprowadził zbiórkę na streamie

​Z racji dalszej walki z koronawirusem coraz więcej osób decyduje się na charytatywne wspieranie polskiej ochrony zdrowia. Niedawno za pomocą pokazowego meczu w Counter-Strike'a: Global Offensive zrobiło to 10 polskich piłkarzy. Esportową drogę pomocy wybrał również Kamil Grabara, zbierając pieniądze podczas streama.

Grabara to jeden z popularniejszych polskich piłkarzy w social mediach. Bramkarz Huddersfield wielokrotnie, szczególnie na Twitterze, wyraził bowiem kontrowersyjną opinię, przez co finalnie mocno spolaryzował on społeczeństwo w stosunku do swojej osoby.

Reklama

1 kwietnia zawodnik ogłosił na swoim Instagramie, iż zamierza odpalić charytatywnego streama, podczas którego odbędzie się zbiórka mająca pomóc służbie zdrowia w walce z koronawirusem. Nie był to primaaprilisowy żart, a akcja naprawdę miała miejsce. Finalnie bramkarzowi udało się zebrać prawie 1,5 tysiąca złotych.

Przypomnijmy, że niedawno inni polscy piłkarze zdecydowali się na podobną akcję. Udział w niej wzięli m.in. Mateusz Klich, Dawid Kownacki, Karol Linetty czy też Wojciech Pawłowski.

Ich pokazowy mecz w CS:GO pozwolił na zebranie ponad 20 tysięcy złotych. https://www.esporter.pl/newsy/news-charytatywny-stream-pilkarzy-zakonczony-sukcesem,nId,4411757

Dowiedz się więcej na temat: FIFA 2020

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje