Kolejny cosplay Sneaky’ego odchodzi od tematu League of Legends

​Jeden z popularniejszych amerykańskich zawodników w grze Riot Games przedstawił wczoraj swój nowy cosplay. Tym razem padło na bohaterkę darmowej, japońskiej gry mobilnej.

Zachary "Sneaky" Scuderi, chociaż przez wielu uważany jest za świetnego ADC, od jakiegoś czasu odnajduje się również w nieco innym aspekcie rozrywki. Razem ze swoją dziewczyną, która we wszystkich projektach odpowiedzialna jest za jego makeup, regularnie tworzą nowe cosplaye popularnych postaci z gier wideo.

Reklama

Zaczęło się od League of Legends. Jednym z głośniejszych pomysłów Sneaky’ego na początku była Pizza Sivir, znany skin do ADC, która groźne ostrze zamienia na okrągłą pizzę. Cosplay został bardzo pozytywnie przyjęty przez społeczność, co ostatecznie zachęciło gracza do realizowania kolejnych pomysłów.

W ten sposób dotarliśmy do połowy 2019 roku, kiedy Sneaky ma już kilka ładnych projektów na swoim koncie oraz konto na Patreonie dla osób chętnych, by wspierać jego drugie obok profesjonalnej kariery w League of Legends zajęcie. Wczoraj zobaczyliśmy kolejny z jego pomysłów.

Tym razem padło na Maid Scathach z popularnej gry mobilnej Fate/Grand Order. Na tym etapie większość fanów jest już bardziej zaskoczona regularnością zawodnika oraz przywiązaniem do detali niż samą bohaterką wybraną do nowego cosplayu. Sneaky przyzwyczaił społeczność do wysokiego standardu i dotrzymuje go z każdym kolejnym projektem.

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje