Kolejne ekskluzywne atrakcje w Modern Warfare dla posiadaczy PlayStation

​Przyjazne stosunki pomiędzy Activision a Sony trwają w najlepsze. W tym sezonie Call of Duty oznacza to jednak nieco mniej niż zwykle. Główną atrakcją dla posiadaczy Modern Warfare na PlayStation 4 jest bowiem tryb survival.

Przez ostatnie lata w konsolowej wojnie wśród fanów Call of Duty Xbox nie miał zupełnie żadnych szans. PlayStation królowało podczas rozgrywek profesjonalnych, zbierała się tam znaczna część społeczności, a do tego wszystkie większe DLC trafiały na Xboxa z 30-dniowym opóźnieniem.

Reklama

Razem z wprowadzeniem funkcji cross play w Modern Warfare oraz całkowitym zlikwidowaniem Season Passa benefity posiadaczy konsoli Sony zmalały. W tym roku większość zawartości jest dostępna za darmo, pojawia się w tym samym momencie na wszystkich platformach, a zapłacić możemy wyłącznie za Battle Passa i przedmioty kosmetyczne.

Wciąż jest jednak jeszcze kilka elementów dostępnych wyłącznie dla graczy PlayStation. Razem z premierą nowego sezonu w Modern Warfare do gry trafi nowy skin do LMG oraz mapa do trybu Spec Ops Survival.

Legendarną, niebieską skórkę do LMG odblokujecie w ten sam sposób, co większość kosmetycznych przedmiotów w grze, za pomocą zadań. W zakładce wyzwań znajdziecie serię misji do zrobienia, które na końcu nagrodzą Was kolorowym skinem.

Nowa mapa to z kolei dobrze znane fanom multiplayera Azhir Cave. Podobnie jak na innych mapach Spec Ops Survival, gracze będą walczyć z pojawiającymi się w nieskończoność falami przeciwników. Tym razem będzie to jednak miało miejsce na pustynnej mapie, pełnej wąskich korytarzy idealnych na zastawienie pułapki na przeciwników.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty Modern Warfare

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje