Keane i Soluess pierwszymi graczami TSM Teamfight Tactics

​Kiedy hype na grę zaczął powoli opadać, a zaangażowani w społeczność zostali jej prawdziwi fani, organizacje nie zapomniały o chęc rozwoju sceny profesjonalnej. Za Liquid podąża tym samym TSM, rozpoczynając swoją drużynę TFT.

Team Solo Mid zdecydował się rozpocząć swoją przygodę z Teamfight Tactics od podpisania kontraktów z dwoma zawodnikami. Do organizacji dołączają tym samym Jang "Keane" Lae-young oraz Duy "Souless" Nguyen.

Reklama

26-letniego Koreańczyka powinna kojarzyć większość fanów League of Legends. Keane jeszcze w zeszłym roku grał na środkowej alei we FlyQuest. Wcześniej spędził również sezon w LCS Academy, Dignitas oraz Team Curse. Jego kariera ostatecznie dobiegła końca i jak się wczoraj okazało, teraz otworzył się na zupełnie inny gatunek gier.

Souless to z kolei pseudonim, który w esportowym świecie pojawił się stosunkowo niedawno. 18-letni gracz zyskał sobie sporą popularność na Twitchu, dochodząc do Challengera aż na trzech różnych kontach.

Nowi profesjonalni zawodnicy TSM mogą się teraz śmiało skupić na tworzeniu contentu i wykorzystywaniu rozgłosu, jaki gwarantuje im organizacja. Na ten moment, poza Twitch Rivals, nie mieliśmy bowiem wielu dużych turniejów w Teamfight Tactics. Zanim scena rozwinie się na dobre i doczekamy się regularnych, profesjonalnych rozgrywek, minie pewnie jeszcze trochę czasu.

Dowiedz się więcej na temat: Teamfight Tactics

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje