Kapitan Ameryka przybywa do Fortnite

​Fortnite już dawno przestało być zwykłą grą wideo. Popularna produkcja została przekształcona przez Epic Games w prawdziwą machinę marketingową.

Taką formę promocji upodobało sobie wiele firm, co przekłada się często na przeróżne elementy kosmetyczne dodawane do gry. Tak jest i teraz.

Reklama

Jak poinformowali twórcy, wczoraj we wbudowanym sklepie zadebiutował strój Kapitana Ameryki, słynnego bohatera z komiksów i filmów. Zestaw zawiera dwa przedmioty: kilof i "plecak" w postaci tarczy z Protoadamantium. Tarcza spełnia obie te funkcje: możemy nosić ją na plecach lub w dłoni.

Możemy też świętować przybycie Kapitana Ameryki przy użyciu emotki Wspaniały Salut. Ta obejmuje dumną pozę oraz wybuchające za plecami fajerwerki. Jest bardzo patriotycznie i amerykańsko, co chyba nie powinno być większym zaskoczeniem dla osób zaznajomionych z materiałem źródłowym.

Wszystko to w ramach świętowania obchodów 4 lipca, czyli Dnia Niepodległości w Stanach Zjednoczonych. Nowość nie jest jednak dostępna za darmo i kosztuje całkiem sporo, bo aż 2000 V-dolców, czyli równowartość około 80 złotych. Za taką kwotę można już kupić całkiem dobrą grę.

Ostatnio w Fortnite pojawił się Aquaman z uniwersum wydawnictwa DC Comics. Teraz w produkcji zjawił się główny heros z plejady postaci Marvela. Gracze już teraz spekulują, że w przyszłości może dojść do wielkiego połączenia - w kinie się jeszcze nie udało, to może uda się w Fortnite?

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy