Jatt nowym trenerem Team Liquid

​Off season amerykańskiej sceny League of Legends nie przestaje nas zaskakiwać. Jedna z najpopularniejszych organizacji LCS, Team Liquid, ogłosiła pozyskanie nowego trenera, Josha "Jatta" Leesmana.

Team Liquid to jedna z organizacji, która swoją przerwę w oczekiwaniu na letni sezon zdaje się wykorzystywać jak najefektywniej. Bardzo szybko zdecydowali się na oddanie swojego legendarnego ADC w ręce TSM i rozpoczęcie eksperymentów z młodym talentem, Tacticalem. Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany...

Reklama

Przy okazji ostatnich wieści o Doublelifcie dowiedzieliśmy się również, że były Head Coach Team Liquid został przesunięty do roli trenera strategicznego, a organizacja rozgląda się za nowym trenerem, który zajmie się dowodzeniem całym coaching Staffem. Jak się okazuje, tą osobą będzie Josh "Jatt" Leesman.

Jak słusznie zauważyli już liczni użytkownicy Reddita, Jatt planuje prawdopodobnie pobić jakiś rekord w liczbie doświadczonych obowiązków wokół League of Legends. Z grą związany jest niemalże od samych jej początków. Najpierw jako gracz, później komentator, analityk, a nawet game designer. Jego niedawny powrót do realizacji LCS nie potrwał jednak zbyt długo. Teraz planuje odnaleźć się w nieco innej roli.

Do Teamu Liquid dołącza również w bardzo trudnym dla tej organizacji momencie. Chociaż "zwycięzca czterech z pięciu ostatnich splitów LCS" brzmi przekonująco, jeżeli dodać do tego zajęcie dziewiątego miejsca wiosną 2020, sytuacja nie wygląda już tak kolorowo. Jatt wydaje się jednak optymistycznie nastawiony do swojej nowej roli, jego zdaniem przejście z komentatora do trenera jest dosyć naturalne i planuje pomóc drużynie znaleźć jej właściwą tożsamość.

Dowiedz się więcej na temat: Team Liquid

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje