Jak zdobyć tańsze V-Dolce do Fortnite? Polski youtuber zdradza swoją metodę

W internecie nie brakuje osób próbujących zaoszczędzić i do tej grupy zaliczają się także gracze. Na YouTube pojawiły się materiały odnośnie tego, jak kupić tańsze V-Dolce do Fortnite, a swoją metodą postanowił pochwalić się jeden z polskich youtuberów kojarzonych z battle royale od Epic Games. Oczywiście pojawia się pytanie o to, czy takie działanie jest uczciwe?

Reklama

Fortnite to kolejna gra, która pada ofiarą kombinatorów. W przeszłości użytkownicy odkryli sposoby na to jak zdobyć wybrane zestawy wcześniej lub odblokować rzeczy, do których w teorii nie powinno się mieć dostępu. Teraz popisali się Polacy, którzy postanowili zdobyć tańsze V-Dolce czyli wirtualną walutę obecną w popularnym battle royale od Epic Games. Na YouTube powstał szereg materiałów odnośnie nabywania tańszych V-Dolców w tym darmowej przepustki bojowej czy skórek postaci, aczkolwiek ludzie zazwyczaj nie dawali wiary tego rodzaju metodom.

Hajtv to kolejny youtuber, który postanowił podzielić się metodą nabycia V-Dolców po niższych cenach tworząc nowe konto i wybierając jako region Brazylię. Oczywiście dzięki temu stawki za poszczególne pakiety są podane w walucie tamtejszego kraju. Przykładowo 1000 V-Dolców kosztuje 25 learów co daje 16 złotych, za 2800 V-Dolców musimy zapłacić 62 leary (41 złotych), za 5000 V-Dolców 98 learów (65 złotych), a 13500 V-Dolców to wydatek rzędu 247 learów (167 złotych). Jak wygląda oficjalny polski przelicznik? Przykładowo za 1 tysiąc V-Dolców zapłacimy 31 zł z kolei 13500 V-Dolców kosztuje 319 złotych.

Rzeczony youtuber nie zamierza poprzestawać na samym kupowaniu wirtualnej waluty do Fortnite i nowy profil wykorzysta do przesyłania prezentów na swoje główne konto, które oczywiście nabędzie za tańsze V-Dolce. Jak widzimy interes jest dla niego dość opłacalny pytanie czy i kiedy Epic Games zamierza wprowadzić ograniczenia zwalczające ów proceder opłacalny dla internetowych cwaniaków, ale nie dla samych deweloperów?

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje