​Izako Boars z wygraną w Pixel.bet Brawl

Pierwszy mecz w Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe mają za sobą zawodnicy Izako Boars. Polska formacja okazała się lepsza od Flow.

Mecz rozgrywany był w ramach turniejowej grupy C. Inauguracyjna mapa pojedynku długo nie należała do żadnej ze stron. Obie formacje częstowały bowiem przeciwnika krótkimi seriami punktowymi, co sprawiało, że rezultat oscylował wokół remisu. Impas przerwały „Dziki”, w pewnym momencie osiągając wynik 11:7. Szwedzi nie pozostali dłużni rywalowi, wychodząc na prowadzenie 13:11. Ostatnie słowo należało jednak do Polaków.

Przed długi czas „iBoars” szło za ciosem na drugim placu gry, szybko zdobywając wyraźną zaliczkę punktową (8:0). Skandynawowie rzadko znajdowali sposób na to, by powstrzymać atak oponenta, dlatego zmieniali oni stronę z wynikiem 3:12. W drugiej połowie Flow nieznacznie odrobiło straty (7:12), lecz „IB” w porę opanowało sytuację, zgarniając zwycięstwo na swoje konto.

Izako Boars – Flow 2:0 (16:14 – inferno, 16:8 - overrpas)