Informacje League of Legends - 5.03

​Wtorek w League of Legends to przede wszystkim początek ostatniego tygodnia Ultraligi. Wszystko rozstrzygnie się już dzisiaj!

Wyniki Ultraligi:

  • Indictive Esports - Actina Pact 1:0
  • Pride - Rogue Esports Club 0:1
  • Esports Academy - Devils.one 0:1
  • Illuminar Gaming - Wisła Płock 1:0

Reklama

Tabela Ultraligi przed ostatnim dniem rozgrywek:

Mecz Devils.one - Rogue już dzisiaj o 18:30

Jest to spotkanie na tyle ważne, że zdecyduje o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w drugim sezonie Ultraligi.  Jeżeli to Diabły wygrają swój dzisiejszy mecz, dojdzie do tiebreakera i jeszcze jedno spotkanie zadecyduje o tym, kto zakończy sezon na szczycie tabeli.

Wyniki LPL:

  • OMG - SinoDragon 0:2
  • LGD Gaming - SN Gaming 1:2

Szósty epizod Elitists United na kanale Thorina

W nowym formacie na kanale popularnego analityka, Thorin oraz Veteran zapraszają do siebie jednego gościa, z którym omawiają rozgrywki LEC. Tym razem do duetu dołącza Youngbuck, trener Fnatic.

Azael w wywiadzie u Travisa Gafforda

Wyjątkowo Travis nie rozmawia z jednym z zawodników, ale z osobą odpowiedzialną za transmisję z rozgrywek. Panowie wspólnie omawiają miniony tydzień rozgrywek, w tym słaby występ 100T.

Team Liquid robi się bardzo pewne siebie

Midlaner drużyny, Jensen, pojawił się w krótkim wywiadzie na kanale Locodoco, gdzie zaczyna od stwierdzenia, że w LCS-ach nie ma dla nich konkurencji, a wszyscy robią bardzo dużo błędów.

Ultraliga, LEC, LCS, LCK... Mało kto jest w stanie nadążyć za natłokiem informacji, jakie pojawiają się każdego dnia na scenie League of Legends. Postanowiliśmy więc regularnie zbierać dla was najważniejsze wydarzenia ze świata Riot Games. Jeżeli chcielibyście nadrobić zaległości z poprzednich dni, wszystkie artykuły z tej serii znajdziecie tutaj.

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL