Informacje League of Legends - 24.01

​Ultraliga, LEC, LCS, LCK... Mało kto jest w stanie nadążyć za natłokiem informacji, jakie pojawiają się każdego dnia na scenie League of Legends. Postanowiliśmy więc każdego dnia zbierać dla was najważniejsze wydarzenia ze świata Riot Games.

Veggie rezygnuje z funkcji komentatora oraz udziału w transmisjach z rozgrywek

Reklama

Trener Illuminar Gaming ma teraz skupić się wyłącznie na swojej drużynie. Wczoraj mieliśmy okazję posłuchać go po raz ostatni w Misji Esport i teraz będziemy mieli okazję sprawdzić, jak jego drużyna poradzi sobie w Ultralidze, kiedy jego jedynym zmartwieniem będzie ich forma oraz przygotowanie do meczów.

Wyniki LCK:

  • Sandbox Gaming - SK Telecom T1 2:1
  • Gen.G - Afreeca Freecs 1:2

NA LCS Rebrand na kanale YouTube Lolesports

Na dwa dni przed startem amerykańskich rozgrywek Riot postanowił poczęstować swoich fanów krótkim filmem, który ma przyzwyczaić ich do nowej nazwy ligi. NA LCS odszedł w zapomnienie. Teraz jest już tylko LCS.

Obszerny wywiad z Bjergsenem na kanale Travisa Gafforda

Chociaż Travis już od kilku dobrych tygodni ciężko pracuje przed startem nowego sezonu, fani TSM na pewno docenią jego wczorajszego gościa. Na kanale pojawił się wywiad z Bjergsenem. Krótka rozmowa powinna rozwiać niektóre wątpliwości odnośnie jego drużyny oraz pozwolić przygotować się fanom na nadchodzące w weekend rozgrywki.

Logitech G dołącza do LEC

Rosnąca w zaskakującym tempie gamingowa marka od wczoraj jest również częścią europejskich rozgrywek League of Legends. Logitech ma dostarczać graczom klawiatury, myszki i podkładki oraz sponsorować nowy segment podczas transmisji, Play by Play. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie League of Legends.

Podsumowanie pierwszego tygodnia LEC w wykonaniu G2

Pierwszy odcinek zatytułowany "Changing Lanes" powinien mówić sam za siebie. Ponad 10 minut materiału podsumowującego pierwsze dwa spotkania G2 w europejskich rozgrywkach oraz kilka słów od Ocelote’a odnośnie przeprowadzonych zmian.

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy