Illuminar Gaming powalczy w European Champions Cup

​Przed dywizją Illuminar Gaming w Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się szansa na zwycięstwo w międzynarodowych rozgrywkach. Drużyna weźmie bowiem udział w turnieju European Champions Cup.

Illuminar niedawno przejął były zespół nieistniejącej już organizacji x-kom Team. Od tego czasu Oskar "oskarish" Stenborowski i spółka nie mieli zbyt wielu okazji do tego, by reprezentować barwy nowego pracodawcy. Jednymi z głównych rozgrywek, w których "Illuminaci" biorą udział, to LOOT.Bet Cup Season 3, gdzie aktualnie formacja jest o krok od awansu do fazy pucharowej zmagań.

Reklama

W przyszłym miesiącu zespół będzie jednak miał kolejne szanse na sprawdzenie swoich umiejętności. Illuminar ma bowiem zapewnione miejsce podczas Games Clash Masters, który w dniach 20-22 września odbędzie się w Gdyni.

Ponadto zespół wystąpi w European Champions Cup. Jest to nowy format po zeszłorocznej edycji SuperNova CS:GO Malta. Tym razem rozgrywki będą jednak bardziej rozbudowane, gdyż szesnaście zespołów powalczy o cztery miejsca premiowane awansem na LAN-owe finały, a te zostaną rozegrane na Malcie. Zespoły, które nie awansują do finałowej rywalizacji, zgarną łącznie 60 tysięcy dolarów.

Na razie włodarze zmagań potwierdzili pięciu uczestników zmagań. Oprócz wspomnianej polskiej formacji zaproszenie do rozgrywek otrzymało Heroic, Sprout, CR4ZY oraz GamerLegion.

Dowiedz się więcej na temat: illuminar gaming

Reklama

Najlepsze tematy