Iana i Oryx to dwie nowe postacie w Rainbow Six Siege

​To już oficjalne - dwie najnowsze postacie w sieciowej strzelance Rainbow Six Siege to astronautka Iana oraz sporych rozmiarów Oryx. Ubisoft opublikował trailer i pierwsze szczegóły w ramach potęgowania napięcia przed "pełnoprawnym" debiutem nowego sezonu w najbliższy weekend.

"Iana była niczym otwarta księga - rodzina inżynierów, świetne wyniki na studiach po usunięciu z sił powietrznych z przyczyn, na które nie mogła mieć wpływu. Trzeba być zawodowcem, żeby spokojnie dać się wynieść na orbitę, przynajmniej w sensie technicznym" - głosi fabularyzowany opis twórców.

Reklama

"Iana jest stabilna, pewna siebie i przewidywalna, ale nie oznacza to, że jej taktyka nigdy się nie zmienia. Podoba mi się to, co dotychczas widziałem i nie mogę się doczekać krzyżowania jej planów podczas przyszłych meczów". Nie jest obecnie jasne, dlaczego astronautka walczy z terrorystami.

"Oryx to zupełnie inna historia. Właściwie to niemal jej nie ma. Wiem, że polecał go Kaid, że w Fortecy pełni funkcję zastępcy dowódcy. Mimo wszystko te 15 lat, podczas których ma żadnej wzmianki o nim ani w lokalnych, ani w ogólnoświatowych aktach mocno mnie niepokoi" - napisano.

"Problem polega na tym, że ten człowiek to zagadka, a w swoim zawodzie nie lubię mieć do czynienia z zagadkami. Ale jeśli rozważamy dobro drużyny, zdecydowanie wolę go mieć po swojej stronie niż po stronie kogokolwiek innego" - czytamy dalej w temacie mężczyzny przebijającego ściany głową.

"Z jednej strony mamy geniusza technologicznego nie z tego świata (i to dosłownie), a z drugiej - gościa, który na ławce potrafi wycisnąć 70 kilogramów na samej szyi. On nie jest głupi, a ona nie jest słaba, tylko po prostu... diametralnie się od siebie różnią" - zapewnia Ubisoft w swoim opisie.

Konkrety na temat umiejętności poznamy w weekend, podczas czwartej edycji turnieju Six Invitational w Montrealu. Podczas tych najważniejszych zawodów w Rainbow Six: Siege szesnaście najlepszych drużyn świata zmierzy się o tytuł Mistrza Świata i nie może zabraknąć zapowiedzi.

Już pierwszy trailer sugeruje, że Iana będzie potrafiła wyświetlać hologram swojej osoby w celu zmylenia przeciwnika, a Oryx to właśnie przebijanie osłon za pomocą samej siły fizycznej. Na detale na temat piątego już roku zawartości w tej popularnej strzelance sieciowej trzeba jednak poczekać.

Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six Siege

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama