HONORIS: Zmiana w składzie

​Daniel ‘STOMP’ Płomiński nie jest już zawodnikiem HONORIS. Po 6 miesiącach wspólnego grania drogi snajpera i organizacji Wiktora ‘Taza’ Wojtasa oraz Filipa "NEO’ Kubskiego się rozchodzą. Obie strony doszły do wspólnego wniosku, iż w obecnej chwili najbardziej efektywnym rozwiązaniem dla wciąż szukającego swojego optymalnego oblicza drużynowego HONORIS będzie kontynuacja testów kolejnych zawodników.

"To był dobry czas i za to chcemy Danielowi bardzo podziękować. Zaliczyliśmy dwa bootcampy i spędziliśmy ze sobą mnóstwo godzin na serwerze. To oczywiste, że zarówno Daniela, jak i nasze ambicje sportowe nie zostały zaspokojone, ale to, co dane nam było razem przeżyć, było z pewnością bardzo pozytywnym doświadczeniem. STOMP to prawdziwy profesjonalista i jestem pewien, że szybko usłyszymy o nim ponownie na scenie CS’a" - powiedział Wiktor ‘Taz’ Wojtas.

Reklama

Pozycja snajpera w HONORIS pozostanie nieobsadzona, ponieważ w najbliższym czasie właściciele drużyny zamierzają skupić się na testowaniu kolejnych zawodników, zarówno podczas gier treningowych, jak i spotkań oficjalnych. W zależności od efektów tego etapu zostaną podjęte kolejne decyzje personalne.

"Od samego początku mówiliśmy jasno: Honoris to projekt długoterminowy. Staramy się nie uginać pod ciężarem presji i krytyki w ostatnim czasie, ponieważ doskonale wiemy, jak czasem ta gra potrafi rozczarowywać - zarówno nas, jak i kibiców. Wiktor i ja znamy smak każdej możliwej sytuacji w Counter Strike i dzięki temu możemy na spokojnie kontynuować misję, która przyświeca Honoris. Rozstajemy się z Danielem w przyjacielskich stosunkach i pełnym zrozumieniu sytuacji. Mając na uwadze, jak utalentowanym graczem jest STOMP, rozumiemy doskonale, że on także ma swoje cele, które chce zrealizować w esporcie i życzymy mu tego z całego serca" - dodał ‘NEO’.

Dowiedz się więcej na temat: HONORIS

Reklama

Najlepsze tematy