Gracze chcą usunąć kontrowersyjną skórkę z Fortnite

​Zazwyczaj fani są pozytywnie nastawieni na zmiany wprowadzane do Fortnite'a. Czasami jednak i Epic Games zalicza nieco słabsze momenty. Ostatnio osoby czerpiące z produkcji dość negatywnie wyraziły się na temat pewnej skórki do postaci. Skin sprawia bowiem, iż w pewnych miejscach gracz staje się niemalże niewidoczny.

Fortnite to być może największy projekt battle royale na świecie. Epic zaskarbiło sobie sympatię fanów, łącząc w grze elementy survivalowe wraz z ciepłą, animowaną otoczką. Zamiast przesadnej brutalności, produkcja jest również przystosowana do dzieci, co znacząco powiększa możliwość odbioru tworu. Jednym z elementów, który pomógł w osiągnięciu świetnego rezultatu, są skórki dla postaci.

Reklama

Ostatnio jedna z nich nieszczególnie przypadła do gustu osobom pojawiającym się na serwerze. Chodzi o dodatki związane ze strojami, które dodano dzięki współpracy z Marvelem. Niektóre z nich mają do wyboru kolor, w tym czarny.

Kłopot w tym, iż jest to na tyle dobrze zlewający się z otoczeniem odcień barwy, że w pewnym miejscach dostrzeżenie go wydaje się niemożliwe. By tego dowieść, na Twitterze Fortnite News pojawił się zrzut ekranu, gdzie umieszczona jest postać.

Temat ten został już prześmiewczo nazwany przez fanów. Według portalu gamerant.com skórki nazywane są szyderczo jako "pay-to-win". Teraz środowisko próbuje wymusić na Epic Games presję, by w skinach tego typu doszło do radykalnej zmiany. Jeśli nie uda się jej wprowadzić, to kolejnym krokiem zdaniem konsumentów jest usunięcie przedmiotów z gry.

Co ciekawe, to nie pierwsza tego typu kontrowersyjna sytuacja ze skórkami. Już wcześniej twórcy gry musieli borykać się z problemem przy okazji świątecznych dodatków. Tam również pojawił się skin kamuflujący gracza z pewnym otoczeniu, co znacząco pomagało mu w zwycięstwie.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL