Fortnite Chapter 2 - Season 3 zadebiutuje 11 czerwca

Jeśli od dawna czekaliście na ogłoszenie związane ze startem Sezonu 3 w swojej ulubionej strzelance, to właśnie się doczekaliście.

W ubiegłym miesiącu Epic Games ogłosiło, że obecny sezon Fortnite’a, który i tak się już wyraźnie zasiedział, bo miał się skończyć 30 kwietnia, zostaje przedłużony do początku czerwca (i choć nie dostaliśmy żadnych konkretnych powodów, to można podejrzewać, że chodzi o przyczyny związane z pandemią koronawirusa). Nowy miał w związku z tym wystartować 4 czerwca, ale dziś dowiadujemy się, że ostatecznie zostanie z nami do 11 czerwca, bo właśnie wtedy wystartuje Sezon 3.

Reklama

Przy okazji dowiedzieliśmy się też o specjalnym limitowanym wydarzeniu sieciowym o nazwie The Device zaplanowanym na sobotę, 6 czerwca, na godzinę 20:00 naszego czasu. Epic Games poinformowało graczy, żeby pojawili się na nim 30 minut wcześniej, bo liczba miejsc jest ograniczona, więc nie wszyscy będą mieli okazję wziąć w nim udział. Jak czytamy w okolicznościowym wpisie na Twitterze:

Mówiąc krótko, do 11 czerwca jest jeszcze trochę czasu, żeby ukończyć pozostałe wyzwania obecnego sezonu i zdobyć skiny, które przestaną być dostępne po zmianie sezonu. Przypominamy też, że firma ogłosiła w tym tygodniu partnerstwo z firmą OnePlus, dzięki czemu posiadacze smartfonów OnePlus serii 8 mogą liczyć na grę w Fortnite w 90 klatkach na sekundę.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Epic Games

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje