Figurki z Fortnite’a dostępne w popularnej sieci sklepów

​Jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych w Polsce - "Biedronka" oferuje figurki skinów znanych z Fortnite’a: Battle Royale. Pozyskanie gadżetów umożliwia jedna z obecnych promocji dostępnych w sklepie.

Fortnite bije popularność na całym świecie, szczególnie wśród młodszych użytkowników internetu, więc nie można się, że producenci zabawek bardzo szybko przejęli inicjatywę i zajęli się wyrobem podobizn znanych z gry. Od kilku miesięcy różne firmy zajmują się produkcją takowych zabawek, lecz do tej pory nie były one dostępne w szerokiej dystrybucji w naszym kraju.

Reklama

Teraz to ulega znacznej zmianie. Od dziś w "Biedronce" można kupić opakowanie z figurką. Cena jednego takiego gadżetu wynosi 14,99zł. Dostępna jest jednak również promocja, w ramach której, przy zakupie trzech przedmiotów, każdy z nich kosztuje już 9,99zł.

Oferta obejmuje 41 różnych wzorów skórek znanych z Fortnite’a. Promocja potrwa krótko, bo zaledwie dwa tygodnie. Można się spodziewać, że promocja spotkania się z dużym zainteresowaniem klientów. "Biedronka" jest pierwszym tak popularnym sklepem, który zdecydował się na wprowadzenie przedmiotów znanych ze świata gry Fortnite do swojej oferty.
Jak się jednak dowiedzieliśmy, nie ma pewności, że w każdym z punktów będzie dostępna sprzedaż tego produktu.

Nic dziwnego, że "Biedronka" sięga po tego typu gadżety. W ubiegłym roku w tytuł od Epic Games zagrało prawie dwa i pół miliarda graczy. Są to absolutne światowe rekordy w historii gier wideo na przestrzeni zaledwie jednego roku. Istnieje zatem bardzo duże prawdopodobieństwo, że nowa propozycja od "Biedronki" spotka się z dużym entuzjazmem wśród klientów a figurki będą znikały z półek w oka mgnieniu.

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje