​ESEA 29 Finals: Kinguin przegrywa z 3DMAX

Nie udało się zawodnikom Kinguin zająć pierwszego miejsca w grupie A turnieju ESEA MDL Premier Season 29 Global Challenge. Polska formacja okazała się słabsza od 3DMAX.

„Pingwiny” rozpoczęły spotkanie od mocnego uderzenia, wychodząc na prowadzenie 4:0. W większości francuska formacja szybko odrobiła straty, wyprzedzając przeciwnika (5:4). „Pingwiny” dokonały korekty w swojej grze, dzięki czemu ponownie przejęły one inicjatywę, utrzymując ją również na początku drugiej połowy pojedynku (11:6). „Diabły” podjęły kolejną próbę powrotu do wyniku, łapiąc kontakt z przeciwnikiem (10:11). Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego odpowiedzieli na to serią trzech punktów z rzędu (14:10), lecz nie zdołali oni zakończyć meczu, gdyż rywale doprowadzili do dogrywki, by w niej przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Kinguin – 3DMAX 15:19 - dust2

Patryk Głowacki

Dowiedz się więcej na temat: Kinguin | esea MDL premier season 29 global challenge | 3dmax | TAZ | Loord