​EPL: AGO z jednym zwycięstwem nad NiP

Zakończył się dzień AGO Esports w ESL Pro League 8. W drugim środowym dwumeczu Polacy podzielili się punktami z Ninjas in Pyjamas.

Pierwszym placem boju dla obu ekip był cache. Start spotkania należał do AGO, które objęło prowadzenie 5:0. „NiP” od szóstej rundy zaczął jednak odrabiać straty, by na koniec pierwszej połowy złapać kontakt z przeciwnikiem (7:8). Szwedzi szli za ciosem za sprawą skutecznego zdobywania bombsite'ów (10:8). „Jastrzębie” rzadko były w stanie zatrzymać ataki rywala, dlatego przegrały one kolejny mecz w rozgrywkach.

AGO Esports – Ninjas in Pyjamas 11:16 - cache

Rywalizacja przeniosła się na mirage, gdzie na początku mistrzowie Polski kontrolowali przebieg spotkania. Podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkówa dobrze prezentowali się w roli antyterrorystów, zdobywając punkty nawet w trudnych sytuacjach (8:1). Tym razem AGO nie oddało przewagi, zmieniając stronę z wynikiem 11:4, by następnie wygrać rundę pistoletową, co walnie przełożyło się na rezultat (14:4). Od tego momentu „Ninje” rozpoczęły comeback, konsekwentnie dążąc do wyrównania. Ostatecznie jednak Damian "Furlan" Kisłowski i spółka obronili swoją zaliczkę, wygrywając drugi mecz w lidze.

AGO Esports – Ninjas in Pyjamas 16:13 - mirage

Reklama

Patryk Głowacki

Dowiedz się więcej na temat: AGO Esports | Ninjas in Pyjamas | esl pro league 8

Reklama

Najlepsze tematy