Epic zapowiada format następnych dwóch sezonów FNCS

​Tym razem Epic nie czekał długo z ogłoszeniem swoich planów na przyszłość. Zaraz po zakończonym FNCS Invitational poznaliśmy format dwóch kolejnych rozdziałów Fortnite Championship Series.

Epic kontynuuje swoją dobrą passę. Po zapowiedzi nerfa kontrolerów oraz ogłoszeniu swoich planów na rok 2020, poznaliśmy również format kolejnych sezonów FNCS. Zawodnicy wiedzą tym samym, na czym stoją, co powinni trenować i czy mają szukać sobie partnerów do gry w następnym sezonie.

Reklama

Na chwilę przed końcem oficjalnej transmisji z FNCS Solo Invitational kamera skupiła się na Zeeku, który ogłosił, że podczas nadchodzącego 4 czerwca trzeciego rozdziału dostaniemy kolejny solo FNCS. Dla osób spragnionych trio zorganizowane zostaną z kolei Cash Cupy. Do trójek wrócimy również w rozdziale czwartym.

Jak możecie się pewnie domyślać, spora część społeczności z kontynuacji turniejów solo nie jest zadowolona. Ostatnie tygodnie w połączeniu ze stanem asysty celowania na kontrolerach wielu zniechęciły wielu graczy do rywalizacji, znacznie zwiększając tym samym populację serwerów Warzone’a. Chociaż z perspektywy widza solo wcale nie ogląda się źle, doświadczenie większości zawodników nie należy do najprzyjemniejszych.

Nic jednak nie wskazuje na to, żeby Epic miało zmienić zdanie. Na pewno bardzo ciekawie zapowiada się porównanie pomiędzy finałami Invitationala a nadchodzącym solo FNCS. Będzie można bezpośrednio zestawić ze sobą wyniki dwóch turniejów w prawdopodobnie nieco innych metach i zobaczyć, kto w tym formacie czuje się najlepiej.

Rozdział trzeci zaczyna się już 4 czerwca. Nie znamy jeszcze dokładnej daty rozpoczęcia FNCS.

Dowiedz się więcej na temat: Epic Games

Reklama

Najlepsze tematy