Epic Games nawiązuje kolejną współpracę!

​To już pewna informacja. Amerykańskie studio Epic Games nawiązało współpracę z twórcami horroru To: Rozdział 2, który od szóstego września jest dostępny w polskich kinach. Wiemy już, co w związku z tym czeka na graczy Fortnite: Battle Royale.

Gdy twórcy Fortnite’a nawiązują współprace z zewnętrznymi markami, wówczas jest ona bardzo mocno widoczna w samej grze. Czasami są to dodatkowe tryby, jak w przypadku partnerstwa z firmą odzieżową Michaela Jordana, czasami wirtualne wydarzenia na serwerze, jak przy okazji połączenia sił ze znanym DJ’em Marshmello, a w tym przypadku będą to dodatki kosmetyczne, które prawdopodobnie będzie można kupić w wewnętrznym sklepie za walutę V-Dolców, lecz nie jest to jedyna prawdopodobna opcja ich pozyskania. Do tych informacji dotarli gracze, którzy specjalizują się w przeszukiwaniu ukrytych plików w folderach produkcji od Epic Games.

Reklama

Okazuje się, że fanów Fortnite’a i popularnego horroru w reżyserii Andresa Muschiettiiego czekają nie lada niespodzianki. Prawdopodobnie do zdobycia będzie skórka - podobizna słynnej postaci przerażającego klauna z "To" - Pennywise, malowanie do broni, lotnia oraz emotka. Są co najmniej dwa sposoby zdobycia tychże przedmiotów. O jednym już wspomnieliśmy - jest to po prostu kupno w wewnętrznym sklepie, drugi jest jednak bardziej interesujący oraz przyciągający społeczność graczy.

O czym mowa? Mianowicie o serii specjalnych wyzwań lub nawet specjalnym trybie. Być może wymienione wyżej dodatki wizualne będą nagrodą za wykonywanie zadań stworzonych przez Epic Games w ramach wyzwań lub nawet całego trybu. Nowy rodzaj rozgrywki w stylu horroru to byłoby coś, czego jeszcze do tej pory nie było. Wprawdzie gracze doświadczyli już zombie oraz obecności innych potworów na mapie, lecz do tej pory nie było to związane z żadną konkretną produkcją. Teraz może to ulec zmianie.

Aktualizacja z nowymi dodatkami związanymi z filmem "To: Rozdział 2" powinna pojawić się już w tym tygodniu. Jedno jest pewne. Będzie to najciekawsza aktualizacja od kilku ostatnich tygodni w Fortnite: Battle Royale.

Dowiedz się więcej na temat: To: Rozdział 2

Reklama

Najlepsze tematy