EMP: AGO za sześć, Wisła i PACT po jednej wygranej

​Piąta kolejka zmagań w ESL Mistrzostwach Polski już trwa. Poniedziałek głównie należał do x-kom AGO, które zgarnęło sześć punktów na swoje konto. Po trzy "oczka" na swoje konto dołożyli gracze Wisły All! In Games Kraków oraz Actiny PACT.

Jako pierwsi na serwerze pojawiło się AGO oraz Łomża 0,0% Cyberwolves. "Wilki" muszą koniecznie zdobywać punkty, jeśli chcą liczyć się w grze o utrzymanie w EMP.

Reklama

"Jastrzębie" nie pozwoliły sobie jednak na niespodziankę, na obu placach boju bardzo pewnie rozprawiając się z przeciwnikami. Dzięki dwóm wygranym Dominik "Gruby" Świderski i spółka ponownie włączyli się do gry o zajęcie miejsc premiowanych bezpośrednim awansem do półfinału zmagań.

  • x-kom AGO - Łomża 0,0% Cyberwolves 16:7 - dust2
  • Łomża 0,0% Cyberwolves - x-kom AGO 2:16 - vertigo

Następnie do rywalizacji przystąpili gracze esportowej "Białej Gwiazdy" oraz "PACT-owicze". Ci drudzy ostatnio prezentują dobrą formę, wygrywając mecze w różnych turniejach. Pierwszy pojedynek z Wisłą również poszedł po myśli PACT-u, który odniósł pewne zwycięstwo.

Podczas drugiego meczu problemy techniczne miał Kamil "Sobol" Sobolewski, który został zmieniony przez Karola "rallena" Rodowicza. Roszada znacząco wpłynęła na grę zespołu, co wykorzystała Wisła, zapewniając sobie trzy punkty do ligowej tabeli.

  • Actina PACT - Wisła All in! Games Kraków 16:5 - inferno
  • Wisła All in! Games Kraków - Actina PACT 16:8 - overpass

We wtorek czekają nas kolejne pojedynki. O cenne punkty dla siebie powalczą zawodnicy CLEANTmix oraz Izako Boars. Zatrzymać Illuminar Gaming postara się z kolei Wisła. Harmonogram na dzień prezentuje się następująco:

  • 18:30: CLEANTmix - Izako Boars
  • 19:30: Izako Boars - CLEANTmix
  • 20:30: Illuminar Gaming - Wisła All in! Games
  • 21:30: Wisła All in! Games - Illuminar Gaming
Dowiedz się więcej na temat: EMP

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje