Emotka związana z Duą Lipą w Fortnite

​Epic Games ponownie dokonało kolaboracji z gwiazdami muzyki popularnej. Kolejną osobą mającą związek z Fortnite jest Dua Lipa. Tym samym gracze mogą w produkcji znaleźć i zakupić emotikonę tańca charakteryzowanego na choreografii wykorzystanej w teledyskach utworów wspomnianej piosenkarki.

Jeśli chodzi o jednego z najpopularniejszych battle royale na świecie, to niejednokrotnie jego producenci szukali współpracy z gwiazdami muzyki. Pierwsza z takowych miała miejsce na początku 2019 roku. Wtedy to wirtualny koncert dał jeden z najpopularniejszych DJ'ów na świecie - Marshmello. Ponadto Amerykanin trafił również do gry jako postać.

Reklama

Ponad rok później Epic Games sięgnął po środowisko rapowe. Tym razem gracze mogli usłyszeć show, w którym główną gwiazdą stał się Travis Scott. Oprócz samego koncertu ten artysta również otrzymał swoją skórkę, jaką można ubrać podczas rywalizacji na serwerze. Według niektórych informacji dla samego Scotta miała być to bardzo atrakcyjna korelacja pod względem zarobków.

Do listy dołącza teraz Dua Lipa. Wprawdzie jej skin na razie nie jest planowany, a także nie mówi się o tym, by planowano jej wirtualny koncert. Twórcy gry zdecydowali się natomiast wykorzystać jej utwór oraz choreografię, by stworzyć specjalny taniec. Efekty przełożenia twórczości piosenkarki do wirtualnego świata możecie zobaczyć poniżej:

Dla osób niezaznajomionych z branżą muzyczną warto wspomnieć, że Dua Lipa to obecnie jedna z najpopularniejszych popowych artystek na świecie. Obecnie 25-latka ma na swoim koncie wiele utworów, które na YouTubie wyświetlono kilkaset milionów razy. Jej największym hitem jest "New Rules". Na wspomnianej platformie ma on 2,3 miliarda odsłon. W swoim dorobku Brytyjka sięgnęła także dwukrotnie po nagrodę Grammy.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL