Drużyna TaZa wraca do legendarnej nazwy

​Aristokracy - tak będzie nazywała się drużyna, która przez ostatnie miesiące występowała w barwach organizacji devils.one. Taką nazwę miała jedna z pierwszych drużyn Wiktora "TaZ" Wojtasa w Counter-Strike 1.6.

Aristokracy ma bardzo bogatą historię. Była to pierwsza drużyna Wiktora "TaZ" Wojtasa w Counter-Strike 1.6. To w jej barwach 33-letni dziś Wojtas zaczynał stawiać pierwsze kroki na CS’owych serwerach. Dopiero potem spotkali się z Filipem "neo" Kubskim, z którym tworzyli Pentagram G-Shock.

Reklama

Teraz po odejściu drużyny Wojtasa spod skrzydeł devils.one, wielu obserwatorów zastanawiało się, pod jaką nazwą będą występować podopieczni "Loorda". Wybór padł właśnie na Aristokracy. Pod taką marką będą występowali we wszystkich oficjalnych rozgrywkach, do czasu, gdy znajdą organizację.

Jak na razie nie wiadomo, czy i kiedy zostaną podpisane kontrakty z firmą, która przygarnie byłe devils.one. Drużyna jest w posiadaniu miejsca w przyszłym sezonie ESL Pro League, a także będą występowali w barażach do finałów obecnego sezonu.

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: ​Aristokracy

Reklama

Najlepsze tematy