Drobna, lecz ważna aktualizacja CS:GO

​W nocy z poniedziałku na wtorek Valve wypuściło kolejną aktualizację do Counter-Strike'a: Global Offensive. Przede wszystkim w grze wprowadzono zmiany dotyczące rozbrajania bomby. Te są niekorzystne dla strony broniącej.

Najnowsza aktualizacja produkcji zawiera tylko cztery elementy. Mimo tego dość mocno może ona jednak oddziaływać na profesjonalne rozgrywki. Mianowicie Valve zdecydowało, iż od tej pory zawodnik rozbrajający bombę nie może wykonywać gwałtownych ruchów. W przeciwnym wypadku czas "defuse'a" będzie liczył się od nowa.

Reklama

Jest to istotna zmiana w kontekście rywalizacji nawet na najwyższym poziomie. Niejednokrotnie fani mieli okazję ujrzeć akcję, w której zawodnik zajmujący się bombą uciekł od strzałów rywala dzięki wyraźnemu "kręceniu się" przy "paczce". Teraz taka zagrywka nie będzie możliwa.

Oprócz tego doszło do ważnej zmiany w graffiti. Otóż gracze nie zamażą już sprayem przezroczystych przestrzeni. Tym samym zawodnicy tracą szansę na dodatkowe zasłanianie pewnych elementów mapy, co mogłoby odbić się w trakcie spotkań.

Ponadto w grze został zaimplementowany nowy utwór o nazwie "All for Dust". Dodatkowo tłumaczeniu nie ulegnie tekst na czacie o zawartości skrzynki i kapsuły, jeżeli wspomniane przedmioty otworzy się podczas rozgrywki. 

Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive

Reklama

Najlepsze tematy