Dr Disrespect otrzyma własny... serial telewizyjny

​Guy "Dr Disrespect" Beahm to obecnie jedna z najpopularniejszych osobistości w serwisie Twitch.tv. Jeśli nie najpopularniejsza, po tym jak "Ninja" oraz "Shroud" zdecydowali się przejść na Mixer. Teraz zapowiedziano, że kontrowersyjny mężczyzna doczeka się nawet własnego serialu telewizyjnego.

Za projekt odpowiada firma Skybound Entertainment, która na co dzień zajmuje się produkcją popularnej serii "The Walking Dead". Serial o "Dr Disrespect" nie zaprezentuje jednak zombie, lecz skupi się na przeszłości streamera, prezentując jego początki i drogę do sukcesu oraz sławy.

Reklama

Szczegółów jednak nie znamy. Te są jednak bardzo istotne, ponieważ "Dr Disrespect" oraz Guy Beahm - choć mają dużo wspólnego - to jednak dwie osoby. Ta pierwsza to specjalna persona, którą Beahm wykreował na potrzeby swojego streamu, prezentująca stereotypowego gracza z USA.

Sam Beahm ma jednak ciekawą przeszłość, pracując między innymi jako projektant map do Call of Duty. Jest też nie mniej kontrowersyjny niż jego persona, na "koncie" mając między innymi pozamałżeński romans oraz streamowanie prosto z toalety na targach E3, co jest dość nielegalne.

Nie wiemy jednak, jaką wersję dostaniemy w serialu: prawdę na temat Beahma, czy też humorystyczne stereotypy "Dr Disrespect". A może projekt poruszy obie te sfery? Serwis The Hollywood Reporter informuje jedynie, że sami twórcy jeszcze tego nie wiedzą i ustalają detale.

Skybound Entertainment to tylko studio produkcyjne, więc nie wiemy także, jaka - jeśli w ogóle - stacja telewizyjna zdecyduje się na emisję serii. W dobie internetu to nie wydaje się jednak być największym problemem. Jest też podobno miejsce na powiązane projekty, jak gry i komiksy.

Dowiedz się więcej na temat: Dr DisRespect

Reklama

Najlepsze tematy